YuGiOhGames//En Güzel Yugioh Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war..

2 posters
YazarMesaj
ßyNarcotiC
Üye
Üye
ßyNarcotiC

Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war.. Empty
MesajKonu: Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war..   Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war.. Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 4:16 am

başlıktanda anlayacagınız gibi şu an waking the dragons war... bu bölümün hikayesi:
Pegasus ve Kaibanin şirket hisselerini biri gizlice satın alır...
Kaiba ve Pegasus bunu ögrendiginde bu işin gizemini çözmeye çalışırlar..
Ancak şehirde esrarengiz şekilde bazı canavarlar belirir ve bunun sorumlusunun pegasus oldugu düşünülür. Ama pegasus yugiya bir kaset göndererek işin aslını yugiyede anlatır.Ortada yeni bir gizli örgüt vardır.
Başında DartZ oldugu söleniyor..

tamamen benim uyarlamam... Very Happy
Bazı bölümleri kaçırmış olabilirim.. Smile

En son tarafından Perş. Ekim 11, 2007 4:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
undertaker
Üye
Üye
undertaker

Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war.. Empty
MesajKonu: Geri: Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war..   Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war.. Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 4:19 am

Doğru ben bunun her bölümü izledim şu anda nerdeler leviathan canavarını uyandırmak için firavunun gücüne ihtiyaçları vardır o yüzden o canavarlarda olükalkus canavarları hem bu bölümlerin ana kartı olükalkus büyüsü.

Sanırım Şu An JOJO'da Yu-Gi-Oh [Waking the Dragons] war..
1 sayfadaki 1 sayfası